Aanmelden voor de optocht kan ook dit jaar weer vooraf gebeuren. Dit kan d.m.v. de naam en het aantal personen in de groep te e-mailen naar zawpense.beeg@home.nl. Op deze manier kan er een betere optochtindeling gemaakt worden.
De grote optocht start vanaf de Dr. Duysenslaan. Opstellen kan vanaf 13.11u, optocht start vanaf 14.11u dit nadat men tussen 11.00u en 12.00u het startnummer is komen afhalen in Oos Hoes.
In verband met de veiligheid van met name de deelnemers zal het doorgaande verkeer gedurende korte tijd omgeleid worden. Wij verzoeken deelnemers zich tijdig uiterst rechts van de weg op te stellen, zodat doorgang gewaarborgd is. Wij hopen op uw aller medewerking.
Na vertrek zal de volgende nieuwe route worden gevolgd: Dr. Duijsenslaan, Lindenstraat, Houtstraat, Beneluxlaan, Thorbeckestraat, Raadhuistraat, Boulevard, Nieuwstraat, Aan de Greune Paol, Schoolstraat, Raadhuisstraat, Burg. Kotenplein, alwaar ontbinding plaatsvindt.
Er zijn er weer 3 categorieën: grote groepen (vanaf 12 personen), kleine groepen (2 t/m 11 personen) en einzelgänger (1 persoon).
Het gebruik van alcoholische dranken is volgens de lokale verordeningen verboden en de EHBO-Grevenbicht zal weer langs de optochtroute collecteren. Wij verzoeken de bewoners aan de optochtroute op deze maandag hun auto(s) niet te parkeren op de route en derden te verzoeken dat ook niet te doen. Wij danken u nu alvast voor uw medewerking.